Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Informační stojany
Sdílení tabulek

Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace

Ostatní lékaři specialisté LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU RADIOLOGIE A ZOBRAZOVACÍ METODY

Město (Kraj), ulice: Krnov (Bruntál) I. P. Pavlova  | Více informací o Město Krnov
Obor: Zdravotnictví a sociální péče
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek
Práce na plný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní lékaři specialisté LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU RADIOLOGIE A ZOBRAZOVACÍ METODY
- Nástup od 2018-03-01
- Jednosměnný provoz
- Nabízíme práci, kde je na pracovišti CT 64, 2xUZ s celou škálou vyšetření, intervence včetně PTA, MG diagnostika včetně screeingu. Ve výhledu MR. Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, možnost ubytování, výhodné platové podmínky.možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, hlásit se u MUDr. Bronislava Sedláčka, náměstka pro LP, tel. č. 554 690 280, e - mail : sedlacek.bronislav@szzkrnov.cz, www.szzkrnov.cz.

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 60000 do
- Ubytování
- Podnikové stravování

Web:
Kontakt: Pavlák, Ivan
Email: pavlak.ivan@szzkrnov.cznic
Telefon: +420 554 690 144
Při zájmu o volné místo Ostatní lékaři specialisté LÉKAŘ - LÉKAŘKA SE SPECIALIZACÍ V OBORU RADIOLOGIE A ZOBRAZOVACÍ METODY, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.