Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

ABL, a.s.

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Studentská brigáda - až 130,- Kč

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Spálená  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Ostatní
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Studentská brigáda - až 130,- Kč
- Nástup od 2017-09-15
- Dvousměnný provoz
- Místo výkonu: Spálená č.p. 97/29, 110 00 Praha 1 Kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu Pokud Vás naše nabídka zaujala posílejte svůj životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality), nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29 - 3.patro, Praha 1 kdykoliv ve všední den od 9:00 - 17:00 Náplň práce: Hledáš brigádu při škole, případně po vyučování? Nabízíme Ti zajímavou práci v příjemném kolektivu. Budeš řešit každodenní problémy chodu obchodního centra nebo jiných budov. Ohodnotíme Tě dle Tvých výsledků a pokusíme se přizpůsobit pracovní směny dle Tvých možností. V případě oboustranné spokojenosti garantujeme možnost profesního růstu, jelikož zastáváme názor, že nejlepší lidé jsou z vlastních zdrojů. Požadavky: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost Nabízíme: • Mzda našich zaměstnanců se pohybuje až 130,- Kč za odpracovanou hodinu. • Stabilita je důležitá, proto nabízíme dlouhodobou spolupráci. • Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv • Pokud budeš plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Tě to bavit, rádi Ti přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici, případně nabídneme hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 8000 do

Web:
Kontakt: Náborové oddělení,
Email: nabor@m2c.eunic
Telefon: https://m2c.tms.hrdepartment.com/jobs/879/Strazce-v-obleku-Sazava-HPP-i-brigadaSazava-STRD?lcid=cs-CZ
Při zájmu o volné místo Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Studentská brigáda - až 130,- Kč, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.