Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Kapsy na dokumenty
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Operátor call centra

Město (Kraj), ulice: České Budějovice (České Budějovice) Čechova  | Více informací o Statutární město České Budějovice
Obor: Administrativa
Nákup, prodej a obchod
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek
Práce na plný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Operátor call centra
- Nástup od 2017-09-25
- Jednosměnný provoz
- Stále se rozhodujete, jak podpořit svou domácnost jednoduchou prací? Rádi komunikujete s lidmi a pomáháte jim? Nemáte problém s prací na PC? Zapojte se do našeho kamarádského kolektivu, kde je práce zábavou, je především o komunikaci s lidmi a o možnosti si individuálně řídit svůj časový plán. A to, že dostanete placené volno za své splněné úkoly, je jen jedna z mála výhod práce u nás. Náplň práce Naši specialisté vás pečlivě zaškolí a připraví na komunikaci se zákazníky po telefonu. Zároveň se naučíte zaznamenávat zjištěné informace do PC. Nabídka Skvělou zprávou je, že jsme našim zaměstnancům na HPP zvedli platy a u brigádníků se zvýšila mzda 100/120 Kč na hodinu. Mezi další benefity patří například vyplácená jubilea, nabídka levnějšího volání, zdarma občerstvení na pracovišti, hry a soutěže o různé ceny + další aktivity a ohodnocení, které pozitivně ovlivňují náladu a život našich operátorů. Je toho od nás ještě víc…ale to se dozvíte, až se uvidíme. ? Pracovat budete pouze na ranní směny od pondělí do pátku, víkendy a svátky jsou volné. Od brigádníků požadujeme věk 18 + a odpracovat alespoň 20 hodin za týden. Tak co, našli jsme Vás? Volejte na tel: 380 900 122, nebo nám zašlete životopis na email: nabory@atoda.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Bez vzdělání
- Práce s PC - základní dovednosti PC
- Čeština úroveň: Aktivní

Nabízíme:
- Plat v kč: od 16000 do 20000
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Nýdlová, Veronika
Email: nabory@atoda.cznic
Telefon: +420 775 173 506
Při zájmu o volné místo Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Operátor call centra, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.