Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

CONFITRANS s.r.o.

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení obsluha bistra na čerpací stanici

Město (Kraj), ulice: Rozvadov (Tachov)  | Více informací o Obec Rozvadov
Obor: Služby
Strojírenství
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení obsluha bistra na čerpací stanici
- Nástup od 2017-12-05
- Nepřetržitý provoz
- místo výkonu práce ČS MOL -Svatá Kateřina, prac.doba 6-18.00 hod.18-6.00 hod. Požadavky jsou časová flexibilita, Pracuje se systémem krátký a dlouhý týden, směna 12h, denní noční.Provoz ČS je NON - STOP. Jedná se o HPP a nástup je možný ihned, . VÝHODY stravování,nástupní bonus,příspěvek na dojíždění, možnost na dohodu o provedení práce

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 18000 do

Web:
Kontakt: Koukolík, Jaroslav
Email: j.koukolik@gmail.comnic
Telefon: +420 602 511 170
Při zájmu o volné místo Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení obsluha bistra na čerpací stanici, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.