Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o.

Technici elektronici Elektromontéři pro obsluhu vysokozdvižné plošiny

Město (Kraj), ulice: Valašské Meziříčí (Vsetín)  | Více informací o Město Valašské Meziříčí
Obor: Strojírenství
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Technici elektronici Elektromontéři pro obsluhu vysokozdvižné plošiny
- Nástup od 2017-12-01
- Pružná pracovní doba
- ELEKTROMONTÉŘI PRO OBSLUHU VYSOKOZDVIŽNÉ PLOŠINY Nástup možný ihned. POŽADUJEME: ŘP sk.B, vyhl. č. 50 § 6,7, pečlivost, flexibilita, pracovní nasazení. Praxe s vysokozdvižnou plošinou a strojní průkaz výhodou nikoliv podmínkou. NÁPLŇ PRÁCE: Instalace a zapojení elektro zařízení, práce s vysokozdvižnou plošinou. NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném kolektivu. PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: asistentka@rozhlasybartek.cz ov. 21.11.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
- Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
- Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do 20000

Web:
Kontakt: Nováková, Ivana
Email: asistentka@rozhlasybartek.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Technici elektronici Elektromontéři pro obsluhu vysokozdvižné plošiny, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.