Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Magnetické tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

ABL, a.s.

Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha v Praze - brigádně

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha) Spálená  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Ostatní
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha v Praze - brigádně
- Nástup od 2017-09-15
- Dvousměnný provoz
- Přijďte za námi Po-Pá 8- 17:00 hod. na adresu Spálená 97/29, Praha 1 - 3.patro, s sebou životopis Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality) nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29 - 3.patro, Praha 1 každý všední den od 9 do 17 hod. Koho hledáme? Hledáme uchazeče na pozici v ostraze do obchodního centra v Praze. Užij si prázdniny v hlavním městě a ještě si něco vydělej. Nudná práce zabíjí, ale u nás se rozhodně nudit nebudeš. Staneš se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost centra. V případě zájmu možnost dlouhodobé spolupráce na brigádu s možností přechodu na HPP. Požadavky: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost Nabízíme: • Odpovídající finanční ohodnocení • Zázemí stabilní společnosti • Možnost dlouhodobé spolupráce • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv • Možnost profesního i platového růstu • Zajímavý motivační program • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace • Možnost zajištění ubytovny

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 80 do

Web:
Kontakt: Náborové oddělení,
Email: nabor@m2c.eunic
Telefon: https://m2c.tms.hrdepartment.com/jobs/879/Strazce-v-obleku-Sazava-HPP-i-brigadaSazava-STRD?lcid=cs-CZ
Při zájmu o volné místo Pracovníci ostrahy, strážní Ostraha v Praze - brigádně, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.