Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Korkové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

WIMEX , spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK/-ICE na Dohodu o pracovní činnosti - dlouhodobý při

Město (Kraj), ulice: Náchod (Náchod) Broumovská  | Více informací o Město Náchod
Obor: Nákup, prodej a obchod
Strojírenství
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK/-ICE na Dohodu o pracovní činnosti - dlouhodobý přivýdělek
- Nástup od 2017-11-20
- Dvousměnný provoz
- Pozor, jedná se o pravidelný přivýdělek na dohodu o pracovní činnosti. Výběrovým kritériem pro přijetí na toto místo je skutečnost, že uchazeč má u jiného zaměstnavatele stálé zaměstnání, které by mu umožnilo vykonávat práci pro naši společnost cca 8 hodin ve 2-3 vybraných dnech v týdnu. Vhodné jako přivýdělek k hlavnímu příjmu, studiu nebo k důchodu. Pracovní náplň: správné vychystání a příjem zboží podle výdejek/příjemek; provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu; zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky; související úklidové práce, doplňování zboží, balení paletových zásilek. Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny. Zaměstnavatel nabízí: pravidelný přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou; zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti; podnikové stravování od 28,- Kč; komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity - půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů. V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 96 do
- Jiné výhody
- Naturální výhody
- Podnikové stravování

Web:
Kontakt: Hanzl, Marek
Email: zamestnani@wimex.eunic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK/-ICE na Dohodu o pracovní činnosti - dlouhodobý při, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.