Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Korkové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

JAS design,s.r.o.

Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři Malíři/natěrači

Město (Kraj), ulice: Valašské Meziříčí (Vsetín) Hranická  | Více informací o Město Valašské Meziříčí
Obor: Stavebnictví a reality
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři Malíři/natěrači
- Nástup od 2018-02-15
- Pružná pracovní doba
- MALÍŘI/NATĚRAČI Nástup možný ihned Požadujeme: vyučení nebo praxe v oboru, ŘP sk.B výhodou Náplň práce: Provádění malířských a natěračských prací, popř. pomocných prací s touto činností spojených. Práce Valašské Meziříčí a okolí Nabízíme: po zapracování možnost uzavření pracovního poměru. První kontakt: telefonicky od 8-18 hod. 777 729 682, e-mail: jas-design@seznam.cz ov. 13.2.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do 17000

Web:
Kontakt: Jiříček, Petr
Email: jas-design@seznam.cznic
Telefon: +420 777 729 682
Při zájmu o volné místo Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři Malíři/natěrači, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.