Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Jmenovky a pouzdra
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

EQUITA s.r.o.

Prodavači v prodejnách Prodavač/ka tabákových výrobků

Město (Kraj), ulice: Bystřice pod Hostýnem (Kroměříž) Čs. brigády  | Více informací o Město Bystřice pod Hostýnem
Obor: Nákup, prodej a obchod
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na částečný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Prodavači v prodejnách Prodavač/ka tabákových výrobků
- Nástup od 2018-01-02
- Dvousměnný provoz
- Pracoviště Bystřice pod Hostýnem - prodej tabákových výrobků, obsluha terminálu - vyučení, práce na PC, vhodné i pro absolventy i pro OZP, praxe není podmínkou, zodpovědnost, chuť pracovat, chuť se učit. Zkrácený úvazek 6 hod./ den - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.)

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 11175 do

Web:
Kontakt: Bartošová, Zdeňka
Email: nic
Telefon: +420 602 536 300
Při zájmu o volné místo Prodavači v prodejnách Prodavač/ka tabákových výrobků, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.