Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Flipcharty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Praktičtí lékaři pro dospělé Lékař

Město (Kraj), ulice: Stráž pod Ralskem (Česká Lípa) Máchova  | Více informací o Město Stráž pod Ralskem
Obor: Zdravotnictví a sociální péče
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Brigáda
Práce na částečný úvazek
Práce na plný úvazek

Popis pozice:
Přijmeme Praktičtí lékaři pro dospělé Lékař
- Nástup od 2017-09-12
- Jednosměnný provoz
- Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem. Požadujeme: atestaci všeobecné nebo interní lékařství, znalost práce na PC, výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: obsazení volného pracovního místa ve 14. platové třídě, vyšší osobní ohodnocení, mzdové rozpětí v závislosti na délce započitatelné praxe, plný úvazek, možnost ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR, získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, 6 týdnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, přípspěvek na stravování, kultrurní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR.

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 41020 do 54510

Web:
Kontakt: Košťálová, Věra
Email: vkostalova@vez.spr.justice.cznic
Telefon: +420 487 878 213
Při zájmu o volné místo Praktičtí lékaři pro dospělé Lékař, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.