Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Informační stojany
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

ABL, a.s.

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Bezpečnostní pracovník/ce brigádně - Vsetín

Město (Kraj), ulice: Vsetín (Vsetín) Generála Klapálka  | Více informací o Město Vsetín
Obor: Ostatní

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Bezpečnostní pracovník/ce brigádně - Vsetín
- Nástup od 2017-12-15
- Jednosměnný provoz
- Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Místo výkonu: Vsetín Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Eliminace nepoctivých zákazníků • Jednoduchá administrativa • Komunikace s policií Požadavky: • Chuť pracovat • Výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: • Dlouhodobou brigádní spolupráci s možností přechodu na HPP • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv • Možnost profesního i platového růstu • Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace • Možnost zajištění ubytovny Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 7000 do

Web:
Kontakt: Náborové oddělení,
Email: nabor@m2c.eunic
Telefon: https://m2c.tms.hrdepartment.com/jobs/879/Strazce-v-obleku-Sazava-HPP-i-brigadaSazava-STRD?lcid=cs-CZ
Při zájmu o volné místo Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Bezpečnostní pracovník/ce brigádně - Vsetín, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.