Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Ochranné kapsy Tarifold
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Renata Skalníková

Personální kancelář ManMark / PR Office / Ing. Renata Skalníková je situována v samém centru Rychnova nad Kněžnou v budově relitní společnosti JIMEX Rychnov, s.r.o.. Naše podnikání je založeno na poctivosti, spolehlivosti, bezúhonnosti a profesional

HR SPECIALISTA [se znalostí AJ](swauzme)

Město (Kraj), ulice: Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)  | Více informací o Město Rychnov nad Kněžnou
Obor: Administrativa
Ekonomika, bankov., pojišť...
Personalistika a lidské zdroje
Výroba a průmysl
Vzdělávání a školství
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 40000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

HR SPECIALISTA [se znalostí AJ](swauzun)

Popis pozice
- poskytování podpory liniovým manažerům v oblasti personalistiky
- koordinace stávajících i nových projektů v oblasti HR
- aktivní komunikace se zaměstnanci a jejich školení, koučing a mentoring manažerů
- zajišťování a organizace náboru pracovníků a nástupnického plánování
- spoluvytváření a aktualizace HR procesů a zajišťování jejich realizace
- spolupráce na průzkumech spokojenosti, zajišťování zpětné vazby
- spolupráce na řízení procesu řízení výkonnosti a talentového plánování
- řešení pracovně právních otázek, příprava pracovně právní dokumentace
- zodpovědnost za přípravu a čerpání HR budgetu
- práce s personálními systémy společnosti

Požadujeme
- SŠ / VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici minimálně rok (velkou výhodou je praxe na personálním oddělení velké společnosti - ideálně automotive)
- aktivní znalost AJ
- výborné komunikační dovednosti, vstřícné a otevřené jednání
- znalost práce s PC - MS Office, SAP výhodou
- ochotu dále se vzdělávat, schopnost práce v týmu
- dobré komunikační dovednosti
- samostatnost, pracovitost, organizační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
- práce na dobu určitou (cca 3 roky - zástup za MD)
- odpovídající platové ohodnocení
- bonusy, prémie, příspěvky
- různorodou práci, při které uplatníte své komunikační dovednosti
- možnost profesního rozvoje
- zajímavé finanční ohodnocení
- dovolená navíc
- řada dalších firemních výhod
- termín nástupu dohodou, možný ihned
- místo pracoviště na Královéhradecku

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Staré náměstí 51, 516 01

Web:
Kontakt: Ing. Renata Skalniková
Email: renata.skalnikova@manmark.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo HR SPECIALISTA [se znalostí AJ](swauzme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.