Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

SAMETEX, spol. s r.o.

Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin úprava textilií

Město (Kraj), ulice: Kraslice (Sokolov) Čs. armády  | Více informací o Město Kraslice
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin úprava textilií
- Nástup od 2017-11-23
- Třísměnný provoz
- Způsob kontaktu uchazečů: !!! OSOBNĚ KAŽDÉ PONDĚLÍ 10:00-11:00 hodin !!! - e-mailem - lenka.marinetti@seznam.cz - osobně Po 10:00 - 11:00 - ČSA 830, 358 01 Kraslice - telefonicky - 724 790 825 Upřesňující informace: Základní vzdělání je akceptováno při znalosti anglického, popřípadě ruského jazyka z důvodu možnosti komunikace s nadřízenými jiné národnosti. Zaměstnanecké výhody: Bezúročné firemní půjčky, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný telefonní tarif, příspěvek na relaxaci, stravenky. Pracovní doba: 06:00-14:00 14:00-22:00 22:00-06:00

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 13000 do 17000

Web:
Kontakt: Marinetti, Lenka
Email: lenka.marinetti@sametex.cznic
Telefon: +420 352 521 111
Při zájmu o volné místo Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin úprava textilií, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.