Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Magnetické tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví Konzultant/ka pro obchod a finance

Město (Kraj), ulice: Kroměříž (Kroměříž) Prusinovského  | Více informací o Město Kroměříž
Obor: Ekonomika, bankov., pojišť...

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví Konzultant/ka pro obchod a finance
- Nástup od 2018-01-08
- Pružná pracovní doba
- pracoviště Kroměříž - Společnost NN ( dříve ING) hledá nového kolegu/kolegyni do svého pracovního týmu pro oblast Zlína a Zlínského kraje. Nový kolega/nová kolegyně budou zodpovědní za aktivní sjednávání a vedení jednání s novým klientem, za správu stávajícího klientského portfolia a za komplexní servis klienta. - SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy, potřebné dovednosti Vás naučíme prostřednictvím průběžného vzdělávání a zajistíme Vám veškerou nezbytnou podporu, získáte bohatou praxi a prostor pro seberealizaci, stanete se odborníky v oboru financí a obchodu - odměňování je nastaveno velmi korektně (základní příjem + odměny z obchodu) a není stanoven mzdový strop. Mzdové rozpětí je od 20 000 Kč - firma nabízí - možnost spravovat kmen klientů, uznání okolí, kvalitní zázemí, motivační odměny, stáže v zahraničí, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání, denní podpora odborného manažera, kvalitní zázemí pobočky - své písemné nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: pavel.kominek@nn.cz, příp. kontakt telefonicky (po-pá, 9:00-18:00 hod., 601 087 211)

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 50000

Web:
Kontakt: Komínek, Pavel
Email: pavel.kominek@nn.cznic
Telefon: +420 601 087 211
Při zájmu o volné místo Ostatní odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví Konzultant/ka pro obchod a finance, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.