Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Křídové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

PILSEN STEEL s.r.o.

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Obsluha karuselu SK40 a SK50

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Tylova  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Obsluha karuselu SK40 a SK50
- Nástup od 2018-01-02
- Jednosměnný provoz
- Požadujeme: vyučen v technickém oboru a min. 1 rok praxe na karuselu typu SK40 nebo SK50 klasika, znalost čtení technické dokumentace Výhodou: vyučen v oboru soustružník kovů a praxe na karuselu SK40 nebo SK50 klasika, platný vazačský a jeřábnický průkaz Popis práce: hrubování ocelových odlitků dle hrubovacího výkresu s přídavkem 1-3 mm/pl, 3 směnný provoz Nabízíme: - zázemí tradiční strojírenské firmy - mzdu min. 140 Kč/hod - příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - finanční odměna za přivedení nového zaměstnance 5000 Kč - čtvrtletní přítomnostní odměna 3000 Kč

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 140 do

Web:
Kontakt: Sedlářová, Jana
Email: jana.sedlarova@pilsensteel.cznic
Telefon: +420 378 132 505,734 642 337
Při zájmu o volné místo Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Obsluha karuselu SK40 a SK50, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.