Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

PILSEN STEEL s.r.o.

Slévači Slévač

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Tylova  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Slévači Slévač
- Nástup od 2017-12-01
- Třísměnný provoz
- Kam poslat: Sedlářová Jana, tel.: 378132505, 734642337, e-mail: jana.sedlarova@pilsensteel.cz Požadujeme: vyučen v oboru slévač a min. 1 rok praxe, nebo vyučen v jiném oboru a min. 1 rok praxe na pozici slévače. Výhodou: platný vazačský a jeřábnický průkaz Popis práce: slévačské práce, výroba ocelových a litinových odlitků o hmotnostech 1 - 300 tun, 3-směnný provoz Nabízíme: - zázemí tradiční strojírenské firmy - mzdu 134-170 Kč/hod - příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - finanční odměna za přivedení nového zaměstnance 5000 Kč - čtvrtletní přítomnostní odměna 3000 Kč

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 134 do 170

Web:
Kontakt: Sedlářová, Jana
Email: jana.sedlarova@pilsensteel.cznic
Telefon: +420 378 132 505,734 642 337
Při zájmu o volné místo Slévači Slévač, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.