Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Flipcharty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Renata Skalníková

Personální kancelář ManMark / PR Office / Ing. Renata Skalníková je situována v samém centru Rychnova nad Kněžnou v budově relitní společnosti JIMEX Rychnov, s.r.o.. Naše podnikání je založeno na poctivosti, spolehlivosti, bezúhonnosti a profesional

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT [Kardiologie](swawyme)

Město (Kraj), ulice: Hradec Králové (Hradec Králové)  | Více informací o Statutární město Hradec Králové
Obor: Marketing, PR, média a reklama
Nákup, prodej a obchod
Zdravotnictví a sociální péče
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 50000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT-PRODUKTOVÝ SPECIALISTA [Kardiologie](swawyun)

Popis pozice
- pravidelné návštěvy specialistů (kardio, interna)
- péče o svěřený region, podpora prodeje firemních produktů a launch nových CV produktů
- plnění prodejních cílů
- vyhledávání nových klientů a nových přístupů k rozšiřování trhu pro daný produkt
- organizace seminářů pro odbornou veřejnost
- pravidelný reporting

Požadujeme
- VŠ vzdělání lékařského, farmaceutického, přírodovědného nebo příbuzného směru
- praxe na podobné pozici ve farmacii
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- výborné prodejní dovednosti, obchodní myšlení a orientaci na výsledek
- pozitivní přístup k práci, chuť vzdělávat se a dále se rozvíjet
- řidičský prukaz skupiny B
- uživatelskou znalost práce na PC
- zkušenosti a kontakty v oblasti kardiologie výhodou

Nabízíme
- motivující finanční ohodnocení
- možnost osobního i profesního růstu
- vzdělávací kurzy
- 5 týdnů dovolené
- služební automobil i k soukromému využití
- mobilní telefon a IT vybavení jsou samozřejmostí
- pracoviště v regionu VČ a Vysočiny
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a termínu možného nástupu.

Web:
Kontakt: Petr Skalník
Email: petr.skalnik@manmark.cznic
Telefon: 608 827 770
Při zájmu o volné místo FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT [Kardiologie](swawyme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.