Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Informační stojany
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Karel Macán

Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci Ošetřov

Město (Kraj), ulice: Všeruby (Domažlice)  | Více informací o Obec Všeruby
Obor: Zemědělství a lesnictví

Popis pozice:
Přijmeme Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci Ošetřovatelé dojnic
- Nástup od 2017-09-20
- Jednosměnný provoz
- Požadavky: min. praxe, ŘP sk. T výhodou. Mzda + prémie - určí zaměstnavatel podle zkušeností a flexibility zaměstnance. Nabízíme: možnost ubytování.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 14000 do
- Ubytování
- Zvláštní prémie

Web:
Kontakt: Macán, Karel
Email: nic
Telefon: +420 379 779 244,606 852 584
Při zájmu o volné místo Ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci Ošetřov, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.