Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Jmenovky a pouzdra
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Renata Skalníková

Personální kancelář ManMark / PR Office / Ing. Renata Skalníková je situována v samém centru Rychnova nad Kněžnou v budově relitní společnosti JIMEX Rychnov, s.r.o.. Naše podnikání je založeno na poctivosti, spolehlivosti, bezúhonnosti a profesional

OBCHODNÍK/CE [práce z kanceláře](swaxlme)

Město (Kraj), ulice: Havlíčkův Brod (Havlíčkův Brod)  | Více informací o Město Havlíčkův Brod
Obor: Administrativa
Marketing, PR, média a reklama
Nákup, prodej a obchod
Stavebnictví a reality
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 25000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK/CE [práce z kanceláře](swaxlun)

Popis pozice
- telefonické oslovování klientů v přidělených regionech
- aktivní vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí
- uzavíraní obchodních smluv
- administrativní podpora obchodních zástupců
- spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

Požadujeme
- SŠ vzdělání
- alespoň 2 roky zkušeností s obchodě
- pracovní zkušenosti ve stavebnictví výhodou
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- reprezentativní vystupování
- pečlivost a samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- prémie a bonusy
- možnost dalšího vzdělávání
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění a stravování
- další zaměstnanecké benefity
- místo pracoviště v okr. HB
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.

Web:
Kontakt: Petr Skalník
Email: petr.skalnik@manmark.cznic
Telefon: 608 827 770
Při zájmu o volné místo OBCHODNÍK/CE [práce z kanceláře](swaxlme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.