Jak zablokovat stránky
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Pojízdné tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Data Servis - informace s.r.o.

Tazatelé průzkumů TAZATEL -KA , KONTROLOR -KA

Město (Kraj), ulice: Opava (Opava)  | Více informací o Statutární město Opava
Obor: Administrativa

Popis pozice:
Přijmeme Tazatelé průzkumů TAZATEL -KA , KONTROLOR -KA
- Nástup od 2018-02-01
- Pružná pracovní doba
- *KO: Drobková Daniela, svou nabídku zašlete na e-mail: kariera@data-servis.eu. SOU, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost a samostatnost, příjemné vystupování. Vhodné jako přivýdělek. Prac. úvazek 5 - 10 hodin/týden, pracoviště v místě bydliště a jeho okolí, nástup ihned Náplň práce: kontrola zásobování a prodeje předem specifikovaného zboží v přiřazených gastronomických a maloobchodních provozovnách, vyplnění získaných údajů do on-line dotazníku.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 73.2 do 130

Web:
Kontakt: Baranová, Jana
Email: kariera@data-servis.eunic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Tazatelé průzkumů TAZATEL -KA , KONTROLOR -KA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.