Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Magnetické tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

PR Office / Rychnov nad Kněžnou

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [strojírenství](swaxsme)

Město (Kraj), ulice: Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)  | Více informací o Město Ústí nad Orlicí
Obor: Marketing, PR, média a reklama
Nákup, prodej a obchod
Stavebnictví a reality
Strojírenství
Výroba a průmysl
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 50000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [strojírenství](swaxsun)

Popis pozice
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- udržení stávajících zákazníků
- posouzení bonity zákazníků a jejich perspektivnost z hlediska dlouhodobé obchodní spolupráce
- vlastní jednání se zákazníkem vést s cílem :
- vedení obchodního případu dle interní směrnice ISO
- v případě obdržení poptávky - evidence nabídky v informačním systému firmy => rozbor technický + dodavatelský => rozdělení úkolů ( konstrukce, obchod ) => příprava podkladů pro poptávky (výkresy, zadání, technologické schéma )
- zpracování a rozeslání poptávek + příprava podkladů dle požadavků zákazníka
- vypracování nabídky + kalkulace + seznam strojů a zařízení
- technické a cenové vyhodnocení nabídek od dodavatelů + vypracování nabídky + kalkulace
- zaslání nabídky příp. osobní předání
- návrh SoD, KS
- marketing trhu - sledování konkurence ( obchodní politika konkurenčních firem vč. cenové, silné a slabé stránky, reklama ), vyhodnocování požadavků zákazníků na nové technologie
- vedení obchodní agendy (plány na další týden, písemný souhrn činnosti za týden)

Požadujeme
- SŠ / VŠ strojního zaměření
- praxi v obchodě a strojírenství
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- komunikativnost, samostatnost
- vyjednávací a prezentační schopnosti
- znalost MS Office, výhodou AutoCad
- ŘP sk.B

Nabízíme
- samostatnou práci v oblasti strojírenských investic
- atraktivní platové ohodnocení
- bonusy a prémie dle výsledků
- nástup dohodou, možný ihned
- místo pracoviště Ústeckoorlicko
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.

Web:
Kontakt: Petr Skalník
Email: rychnov@jpoint.cznic
Telefon: 608827770
Při zájmu o volné místo OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [strojírenství](swaxsme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.