Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Magnetické tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Kroměřížská nemocnice a.s.

Lékaři v interních oborech lékař/ka na interní oddělení

Město (Kraj), ulice: Kroměříž (Kroměříž) Havlíčkova  | Více informací o Město Kroměříž
Obor: Zdravotnictví a sociální péče

Popis pozice:
Přijmeme Lékaři v interních oborech lékař/ka na interní oddělení
- Nástup od 2017-08-01
- Jednosměnný provoz
- PRACOVIŠTĚ Kroměříž - VŠ vzdělání, specializovaná způsobilost v oboru výhodou, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, základní mzda dle délky odborné praxe + osobní ohodnocení + motivující výkonnostní odměny + další příplatky dle Zákoníku práce a Kolektivní smlouvy, možnost přechodného ubytování - kontakt osobně na osobním oddělení nebo kontakt telefonický (8 - 13 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: julie.zaydlarova@nem-km.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Vysokoškolské

Nabízíme:
- Plat v kč: od 27000 do 35000

Web: http://nem-km.cz
Kontakt: Zaydlarová, Julie
Email: julie.zaydlarova@nem-km.cznic
Telefon: +420 573 322 299
Při zájmu o volné místo Lékaři v interních oborech lékař/ka na interní oddělení, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.