Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Jmenovky a pouzdra
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Nástrojaři a příbuzní pracovníci ÚDRŽBÁŘ FOREM

Město (Kraj), ulice: Liberec (Liberec) Volgogradská  | Více informací o Statutární město Liberec
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Nástrojaři a příbuzní pracovníci ÚDRŽBÁŘ FOREM
- Nástup od 2017-11-08
- Nepřetržitý provoz
- NÁPLŇ PRÁCE: - Údržba a příprava nástrojů pro tlakové lití - Technologické úpravy tvarů a vtokové soustavy na formě pro tlakové lití - Opravy nástrojů požadované oddělením kvality, mistrem výroby a technologií přímo na licím stroji - Opravy nástrojů pomocí strojního vybavení - svařování, soustružení, frézování, broušení atd. - Lícování forem na tušírovacím lisu Požadavky: - SO obor zámečník nebo nástrojař - praxe v oboru - základní ovládání PC - fyzická zdatnost - spolehlivost, samostatnost Nástupní hrubá mzda 27 300 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru. Hrubá mzda po zaučení 31 700 Kč (včetně příplatků) podle vzdělání a zkušeností v oboru.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC - základní dovednosti PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 27300 do 31700

Web:
Kontakt: Neradová, Adéla
Email: personalistika@dgs-druckguss.comnic
Telefon: +420 482 429 762,482 429 747
Při zájmu o volné místo Nástrojaři a příbuzní pracovníci ÚDRŽBÁŘ FOREM, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.