Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Informační stojany
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

PR Office / Rychnov nad Kněžnou

OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjme)

Město (Kraj), ulice: Praha (Hlavní město Praha)  | Více informací o Hlavní město Praha
Obor: Marketing, PR, média a reklama
Nákup, prodej a obchod
Ostatní
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 40000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjun)

Popis pozice
- komplexní prodejní a poprodejní péče o region ČR a SR
- aktivní vyhledávání nových zákazníků a aplikací produktů
- rozšíření produktového portfolia prodeje
- mapování trhu, vytváření zpětné vazby z trhu
- práce z velké části v terénu
- identifikace klíčových a nových potřeb zákazníků
- péče o stávající zákazníky a jejich rozvoj
- zpracování procesů v rámci cyklu obchodního případu
- tvorba a prezentace komplexních obchodních nabídek
- reporting

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání (obchodního nebo technického zaměření)
- obchodní/prodejní praxe
- pokročilá znalost AJ
- zkušenosti s jednáním se zákazníky
- výborné prezentační, obchodní a komunikační schopnosti
- cílevědomost, orientaci na výsledky a koncepční myšlení
- samostatnost, flexibilita a ochota cestovat
- znalost práce na PC (MS office, Internet, E-Mail)
- spolehlivost, loajalitu a odpovědné jednání
- ŘP sk. B

Nabízíme
- zázemí rozvíjející se obchodní firmy
- odpovídající platové ohodnocení
- výkonové hodnocení - systém odměn dle plnění plánu, cílů a úkolů
- možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
- samostatnou a odpovědnou práci s možností ovlivnit strategii
- home office
- služební automobil i k soukromým účelům
- notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
- příspěvek na důchodové připojištění
- místo výkonu práce ČR a SR
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.

Web:
Kontakt: Petr Skalník
Email: rychnov@jpoint.cznic
Telefon: 608827770
Při zájmu o volné místo OBCHODNÍ MANAŽER PRO ČR A SR [se znalostí AJ](swayjme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.