Blokování facebooku
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

MIKO international s.r.o.

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků OP

Město (Kraj), ulice: Frýdek-Místek (Frýdek-Místek) Valcířská  | Více informací o Statutární město Frýdek-Místek
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků OPERÁTOŘI AUTOMATICKÉ LINKY
- Nástup od 2017-10-02
- Třísměnný provoz
- A16 a:5/10/2017 Požadujeme: vyučení, uživatelskou znalost PC, praxi u automatické linky řízené ovládacími panely výhodou, praxi na VZV výhodou. Zvedání těžších břemen, z tohoto důvodu vhodné pro muže. Náplň práce: obsluha automatické linky v části balení, vkládání obalového materiálu, kontrola kvality zabalení, řešení poruchy stroje, práce na dalších strojích a zařízeních (na výrobu kuliček a dalších výrobků). Nástupní mzda: 20 000 Kč, po zapracování zvýšení mzdy. Nabízíme: Stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi passy, praní pracovních oděvů, zvýhodněné ceny vlastních výrobků. Životopisy s uvedením pozice zasílejte na horakova@marlenka.cz.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Práce s PC
- Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do 25000

Web:
Kontakt: Horáková, Marie
Email: horakova@marlenka.cznic
Telefon: +420 595 177 452
Při zájmu o volné místo Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků OP, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.