Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Flipcharty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

A.P.O. - ELMOS v.o.s.

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií PROGRAMÁTOR/-KA

Město (Kraj), ulice: Nová Paka (Jičín) Pražská  | Více informací o Město Nová Paka
Obor: Informační technologie

Popis pozice:
Přijmeme Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií PROGRAMÁTOR/-KA
- Nástup od 2017-10-02
- Jednosměnný provoz
- PROGRAMÁTOR/-KA - pracoviště Nová Paka. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: apo@apoelmos.cz. Požadujeme znalost programování v jazyce C ++, objektové myšlení, znalosti LAN sítí, praxe, - zodpovědný přístup, samostatnost, znalost AJ výhodou, ŘP skup. B, znalost vyhlášky 50/78 Sb., minimální stupeň vzdělání SŠ. Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, jazykový kurz, perspektivu a stabilní zázemí, prostor pro vlastní seberealizaci, profesní růst. Vhodné i pro absolventy, nástup ihned. .

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web:
Kontakt: Lukeš, Libor
Email: apo@apoelmos.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií PROGRAMÁTOR/-KA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.