Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Křídové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

ELKO EP, s.r.o.

Montážní dělníci elektronických zařízení Dělník/ce v elektrovýrobě

Město (Kraj), ulice: Holešov (Kroměříž) Palackého  | Více informací o Město Holešov
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Montážní dělníci elektronických zařízení Dělník/ce v elektrovýrobě
- Nástup od 2018-01-15
- Dvousměnný provoz
- PRACOVIŠTĚ Všetuly - Profil pozice: pájení, osazování, kompletace výrobků v elektrovýrobě - Požadujeme: vyučení, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost - Nabízíme: prostřední úspěšné české společnosti s tradicí, příspěvek na stravování, Sick days - dovolená na zotavenou, nástup možný ihned - kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vrajikova@elkoep.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 14000 do

Web: http://elkoep.cz
Kontakt: Vrajíková, Klára
Email: vrajikova@elkoep.cznic
Telefon: +420 775 371 517
Při zájmu o volné místo Montážní dělníci elektronických zařízení Dělník/ce v elektrovýrobě, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.