Blokování facebooku
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Jmenovky a pouzdra
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

RIANO Europe, s.r.o.

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech VIZÁŽISTA/VIZÁŽISTKA , MASKÉR/KA

Město (Kraj), ulice: Prostějov (Prostějov)  | Více informací o Město Prostějov
Obor: Služby

Popis pozice:
Přijmeme Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech VIZÁŽISTA/VIZÁŽISTKA , MASKÉR/KA
- Nástup od 2018-03-01
- Pružná pracovní doba
- Hledáme do našeho týmu vizážistku/vizážistu či profesionální maskérku/maskéra. Požadujeme zkušenosti s líčením, časovou flexibilitu, výborný přehled v současných beauty trendech. První kontakt telefonicky tel. 725 832 862 nebo emailem Petr.Rozehnal@flormarmakeup.cz. Náplň práce: jedná se převážně o líčení na módních akcích, veletrzích, správa blogu o trendech v líčení a další aktivity spojené s podporou značky. Pracovní doba pružná, možnost i zkráceného úvazku. Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, dovolená navíc, sick day, mobilní telefon, PC, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky. Místo výkonu práce: okres Prostějov.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do 20000

Web:
Kontakt: Rozehnal, Petr
Email: Petr.Rozehnal@flormarmakeup.cznic
Telefon: +420 725 832 862
Při zájmu o volné místo Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech VIZÁŽISTA/VIZÁŽISTKA , MASKÉR/KA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.