Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

UNIPAP a.s.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků operátor/ka skladu

Město (Kraj), ulice: Nová Ves (Plzeň-jih)  | Více informací o Obec Nová Ves
Obor: Logistika a doprava
Nákup, prodej a obchod
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Skladníci, obsluha manipulačních vozíků operátor/ka skladu
- Nástup od 2017-08-18
- Třísměnný provoz
- Pracoviště: Nová Ves u Plzně (12 km z Plzně), prvotní kontakt na uvedeném e-mailu. Náplň práce: fyzický příjem zboží či materiálu od dodavatele, kontrola, zaskladnění materiálu, přeskladňování materiálu, příprava a nakládka zboží dle podkladů expedice Požadujeme: praxe s prací ve skladu, práce na VZV, platné oprávnění, manuální zručnost, zodpovědnost a pečlivost, práce ve 3 směnném provozu Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou a různorodou práci, odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti, motivační program a další firemní benefity - příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, benefity za beznemocnost aj.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)
- Činnosti na technických zařízeních - obsluha manipulačního vozíku
- Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 20000 do

Web: http://www.unipap.cz
Kontakt: Kunátová, Michaela
Email: michaela.kunatova@unipap.cznic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Skladníci, obsluha manipulačních vozíků operátor/ka skladu, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.