Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

PR Office / Rychnov nad Kněžnou

SPECIALISTA LOGISTIKY [volná pracovní doba](swbaqme)

Město (Kraj), ulice: Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)  | Více informací o Město Rychnov nad Kněžnou
Obor: Logistika a doprava
Marketing, PR, média a reklama
Nákup, prodej a obchod
Strojírenství
Vrcholový management
Výroba a průmysl
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 45000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY [volná pracovní doba](swbaqun)

Popis pozice
- koordinace projektů v rámci oddělení logistiky
- podílení se na strategickém plánování
- optimalizace procesů
- příprava nových projektů ve všech pobočkách společnosti
- aktivní spolupráce na zlepšování a zefektivňování procesu plánování (LEAN atd.)

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- praxe v oblasti plánování logistiky, Lean Managmentu
- pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné práce
- strategické myšlení, zodpovědnosti, flexibilita

Nabízíme
- zázemí úspěšné výrobní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení + bonusy, prémie, 13. plat
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- volná pracovní doba
- odborná školení a vzdělávací kurzy
- dotované stravování
- dovolená navíc
- místo pracoviště v okr. Rychnov nad Kněžnou
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.

Web:
Kontakt: Petr Skalník
Email: rychnov@jpoint.cznic
Telefon: 608827770
Při zájmu o volné místo SPECIALISTA LOGISTIKY [volná pracovní doba](swbaqme), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.