Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Flipcharty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

SEKO Aerospace, a.s.

Brusiči nástrojů a kovů pracovník úseku - broušení/leštění

Město (Kraj), ulice: Louny (Louny) 5. května  | Více informací o Město Louny
Obor: Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Brusiči nástrojů a kovů pracovník úseku - broušení/leštění
- Nástup od 2017-10-16
- Nepřetržitý provoz
- místo výkonu práce: Louny, 5. května 2940 pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost učit se novým věcem, manuální zručnost, praxe v oboru výhodou zaměstnanecké výhody: Sick Day - indispoziční volno v rozsahu 3 dnů ročně - příspěvek na dopravu - příspěvek zaměstnavatele na stravování - příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění - jazyková výuka - zaměstnanecké slevy u smluvních partnerů - zvýhodněné služby mobilního operátora - přístup do sportovního zařízení SEKO Aréna - možnost parkování v areálu společnosti - věrnostní bonusy - příspěvek zaměstnavatele na významné životní události - vyhlídkové lety vrtulníkem pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky Zájemci zasílejte životopisy emailem: michaela.mrackova@sekogroup.com telč. 415635579 od 8,00 do 15,30 hod, osobně na uvedené adrese (domluvit termín na telč. 415635579)

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 16000 do 20000
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Mračková, Michaela
Email: michaela.mrackova@sekogroup.comnic
Telefon:
Při zájmu o volné místo Brusiči nástrojů a kovů pracovník úseku - broušení/leštění, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.