Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Křídové tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR Strážný ve služební hodnosti referent, hodnostní ozn

Město (Kraj), ulice: Horní Slavkov (Sokolov) Hasičská  | Více informací o Město Horní Slavkov
Obor: Ostatní

Popis pozice:
Přijmeme Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR Strážný ve služební hodnosti referent, hodnostní označení rotný
- Nástup od 2017-12-01
- Jednosměnný provoz
- Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky Mgr. Zuzana Brejchová 352 660 204 - emailem: hprchalova@vez.hsl.justice.cz Upřesňující informace: - uchazeč musí podle z. č. 361/2003 Sb. splňovat následující podmínky: občanství České republiky věk nad 18 let bezúhonnost střední odborné vzdělání s výučním listem zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu služby není členem politické strany nebo politického hnutí nevykonává živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost Nabízíme : - služební poměr na dobu určitou 3 roky, po složení služební zkoušky je dále služební poměr na dobu neurčitou Zaměstnanecké výhody: - možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb - rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních - sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna) - možnost ubytování, závodní stravování - šest týdnů dovolené - sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna) Místo výkonu práce: Vězeňská služba České republiky, Věznice Horní Slavkov, ulice Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 22240 do
- Jiné výhody
- Ubytování
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc

Web:
Kontakt: Brejchová,
Email: zbrejchova@vez.hsl.justice.cznic
Telefon: +420 352 660 204,352 660 205
Při zájmu o volné místo Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR Strážný ve služební hodnosti referent, hodnostní ozn, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.