Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Pracovníci vězeňské služby Strážný - psovod, oddělení Vězeňské stráže

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Klatovská třída  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Ostatní

Popis pozice:
Přijmeme Pracovníci vězeňské služby Strážný - psovod, oddělení Vězeňské stráže
- Nástup od 2017-12-01
- Neurčeno
- Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, nabízí možnost přijetí do služebního poměru příslušníka Vězeňské služby ČR na služební místo STRÁŽNÝ - PSOVOD, oddělení Vězeňské stráže Nabízíme: - služební příjem dle zákona č. 361/2003 Sb., ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č.454/2012 Sb. (od 20.440,-) - 6 týdnů dovolené - Lékařskou péči - částečné benefity z fondu sociálních a kulturních potřeb - možnost využití vlastní posilovny, tělocvičny - závodní stravování - po 15 letech služebního poměru příspěvek za službu - Využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská) Požadujeme: - bezúhonnost - střední vzdělání s maturitní zkouškou - fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby dle zákona č. 361/2003 Sb. v platném znění, o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů… - sportovní (služební) kynologii Kontakt pro sdělení podrobnějších informací: Věznice Plzeň personální oddělení Klatovská 202, 301 00 Plzeň Tel: 377 660 380 e-mail: lfoldova@vez.plz.justice.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 23720 do

Web:
Kontakt: Foldová, Linda
Email: lfoldova@vez.plz.justice.cznic
Telefon: +420 377 660 380
Při zájmu o volné místo Pracovníci vězeňské služby Strážný - psovod, oddělení Vězeňské stráže, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.