Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Flipcharty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR [se znalostí AJ](swbbame)

Město (Kraj), ulice: Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)  | Více informací o Město Rychnov nad Kněžnou
Obor: Administrativa
Informační technologie
Technika, elektrotechnika a vývoj
Výroba a průmysl
Smlouva: Na dobu neurčitou
Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Nabízený plat: 40000

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR [se znalostí AJ](swbbaun)

Popis pozice
- evidence a správa HW, SW.
- aplikační podpora uživatelů
- správa sítě (cisco), tiskáren, výrobních systému.
- administrace serverů na platformě Microsoft
- komunikace s HQ v AJ
- znalost Active Directory, DNS, DHCP, WSUS, VMware
- znalost základy MS SQL
- podpora výrobních systémů

Požadujeme
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (další jazyk výhodou)
- výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
- spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, samostatnost
- vysoký stupeň zodpovědnosti a samostatnosti
- komunikativní, energickou osobnost
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme
- zázemí úspěšné výrobní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- dovolená navíc
- prémie, bonusy, 13. a 14. plat
- závodní stravování
- řada dalších benefitů
- místo pracoviště v okrese Rychnov nad Kněžnou
- termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.

Web:
Kontakt: Petr Skalník
Email: rychnov@jpoint.cznic
Telefon: 608827770
Při zájmu o volné místo SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR [se znalostí AJ](swbbame), uvádějte, kde jste inzerát nalezli.