Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Pojízdné tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Procházka MASO-UZENINY, spol. s r.o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - LOUNY

Město (Kraj), ulice: Louny (Louny) Václava Majera  | Více informací o Město Louny
Obor: Nákup, prodej a obchod
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - LOUNY
- Nástup od 2017-09-12
- Dvousměnný provoz
- Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě LOUNY. Pracovní náplň • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování • celkové řízení chodu prodejny • zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů • bourání a zpracování masa Požadujeme • ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie • praxe v bourání a zpracování masa výhodou • zkušenost s řízením menšího kolektivu • znalost práce s PC Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou • zaměstnání v tradičním českém řeznictví • zaměstnanecké nákupy, bonusy za plnění tržeb a stravenky V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na ehonicka@prochazka.cz.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 23000 do
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Honická, Ela
Email: ehonicka@prochazka.cznic
Telefon: +420 416 856 205
Při zájmu o volné místo Vedoucí pracovních týmů v prodejnách Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - LOUNY, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.