Blokování facebooku
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Korkové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Z + M Partner, spol. s r.o.

Doručovatelé listovních poštovních zásilek doručovatelé tisku POUZE OZP

Město (Kraj), ulice: Český Těšín (Karviná) Lípová  | Více informací o Město Český Těšín
Obor: Administrativa
Logistika a doprava

Popis pozice:
Přijmeme Doručovatelé listovních poštovních zásilek doručovatelé tisku POUZE OZP
- Nástup od 2017-12-01
- Jednosměnný provoz
- POUZE OZP (pro pohybově zdatné zájemce s OZP) roznos reklamních letáků do schránek v rámci bydliště Č. Těšín úvazek zkrácený 15-25 hod./týd. pracovní poměr doba určitá 1/2 roku; KONTAKT: životopis zasílat na e-mail nebo telefonicky od 9.00 hod. do 14.00 hod. Do předmětu napište Doručovatel OZP

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 4125 do 6875

Web:
Kontakt: Vaňková, Lenka
Email: distribuce@zmpartner.cznic
Telefon: +420 739 545 087
Při zájmu o volné místo Doručovatelé listovních poštovních zásilek doručovatelé tisku POUZE OZP, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.