Blokování facebooku
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Flipcharty
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

OREA HOTELS s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka studené kuchyně

Město (Kraj), ulice: Mariánské Lázně (Cheb) Hlavní třída  | Více informací o Město Mariánské Lázně
Obor: Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka studené kuchyně
- Nástup od 2017-11-28
- Dělené směny
- Místo výkonu práce: Hotel Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Ne dle rozpisu (7:00-14:00 h a 17:00-21:00 h). Náplň práce: příprava studených pokrmů. Nabízíme: zaměstnanecká strava, zaměstnanecké benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-19:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 10:00-15:00 h).

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 16000 do 20000
- Podnikové stravování

Web:
Kontakt: Bartelsenová, Naděžda
Email: nadezda.bartelsenova@orea.cznic
Telefon: +420 606 651 942
Při zájmu o volné místo Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka studené kuchyně, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.