Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Ochranné kapsy Tarifold
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Laird Technologies s.r.o.

Obsluha zařízení na zpracování kovů OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ

Město (Kraj), ulice: Liberec (Liberec) Průmyslová  | Více informací o Statutární město Liberec
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Obsluha zařízení na zpracování kovů OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ
- Nástup od 2017-07-17
- Třísměnný provoz
- Místo výkonu práce: Průmyslová 497, 463 12 Liberec Pracovní náplň: seřizování postupových lisovacích strojů, obsluha lisu, výroba a kontrola dílů Požadujeme: min. SOU strojního zaměření, případně praxi ve výrobě, zkušenost se seřizováním lisů výhodou, zručnost, spolehlivost, ochota pracovat ve třísměnném provozu Nabízíme: trvalý pracovní poměr, příplatek za odpolední, možnost přesčasů, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, 2x ročně flexi passy, firemní vzdělávání Zaměstnanci jsou odměňování hodinově + příplatky Hlásit se e-mailem, popř. telefonicky v Po - Pá od 8.00 do 16.00 hod.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 19000 do 21000

Web: http://www.lairdtech.com
Kontakt: McIvor, Karolina
Email: karolina.mcivor@lairdtech.comnic
Telefon: +420 736 515 085
Při zájmu o volné místo Obsluha zařízení na zpracování kovů OPERÁTOR/SEŘIZOVAČ, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.