Blokování stránek
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Křídové tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

NSE Solutions, s.r.o.

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech Zástupce vedoucího kvality

Město (Kraj), ulice: České Velenice (Jindřichův Hradec)  | Více informací o Město České Velenice
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech Zástupce vedoucího kvality
- Nástup od 2018-01-01
- Jednosměnný provoz
- Hledáme zástupce vedoucího kvality, který po zapracování nahradí vedoucího a bude mít na starost celé oddělení kvality. Nutná aktivní znalost NJ (ideálně i AJ), praxe v oboru a SŠ/VŠ odpovídajícího směru. Nabízíme stabilní zaměstnání v zavedené mezinárodní společnosti, podnikové stravování, odpovídající mzdové ohodnocení a další benefity. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 778 072 700.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do

Web:
Kontakt: Lélyová, Adéla
Email: a.lelyova@nsesolutions.cznic
Telefon: +420 774 207 700
Při zájmu o volné místo Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech Zástupce vedoucího kvality, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.