Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Kapsy na dokumenty
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

Pars Komponenty s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství Mistr výroby

Město (Kraj), ulice: Studénka (Nový Jičín) Malá strana  | Více informací o Město Studénka
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství Mistr výroby
- Nástup od 2017-12-01
- Dvousměnný provoz
- Z:19.7.2017. A:20.11.2017. Místo výkonu práce Studénka. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Upřesňující informace: sestavování operativních plánů výroby určitého technologického celku, dílny, pracoviště nebo střediska. Řízení a organizace prací na vymezeném technologickém úseku při zajišťování úkolů stanovených operativním plánem výroby. Zajišťování dodržování pracovní a technologické kázně a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a čase. Organizace délky práce a zajišťování odměňování a prvotních personalistických úkonů zaměstnance svěřeného střediska. Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce a pracovního prostředí. Zaměstnanecké výhody: zázemí rodinné firmy s tradicí, zajímavé platové ohodnocení, příspěvek na životní a penzijní pojištění, možnost osobního rozvoje, příspěvky na stravné, 5 týdnů dovolené, lékařská preventivní péče, firemní právník. Telefonický kontakt od 9:00 do 15:00 hodin.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 30000 do
- Jiné výhody
- Dovolená navíc
- Zvláštní prémie

Web:
Kontakt: Řezničková, Romana
Email: reznickova@parskomponenty.cznic
Telefon: +420 556 455 018
Při zájmu o volné místo Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství Mistr výroby, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.