Blokování facebooku
Evidence a schvalování dovolených
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Korkové tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Duropack Bupak Obaly s.r.o.

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru OPERÁTOR DO VÝROBY KARTONÁŽE

Město (Kraj), ulice: České Budějovice (České Budějovice) Papírenská  | Více informací o Statutární město České Budějovice
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru OPERÁTOR DO VÝROBY KARTONÁŽE
- Nástup od 2017-10-18
- Třísměnný provoz
- Náplň práce: obsluha strojů ve výrobě, komunikace s kolegy v pracovním týmu,3směnný provoz Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo střední odborné učiliště, zdravotní způsobilost v riziku hluku, zkušenosti se směnným provozem, technické zaměření výhodou, schopnost práce v týmu, spolehlivost, flexibilita, ochota učit se novým věcem Nabízíme: perspektivu neustálého rozvoje, karierní růst, zázemí silné a stabilní společnosti, plat upresněn při osobním jednání dle zkušeností a dovedností, firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky za směnný provoz, závodní stravování, příspěvky na dětské tábory, na penzijní a životní připojištění, lékařská péče a další) Zájemce prosíme o zaslání CV včetně fotografie na adresu e-mail: arnost.vydra@mondigroup.com , tel. 387 733 328, martina.dlouha@mondigroup.com, tel.: 387 733 205. Prosíme o umístění klauzule: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro potřeby realizace procesu výběrového řízení v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů". Dovolujeme si upozornit, že budeme kontaktovat pouze vybrané osoby.

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 18000 do

Web:
Kontakt: Vydra, Arnošt
Email: arnost.vydra@mondigroup.comnic
Telefon: +420 602 130 978,387 733 332 8
Při zájmu o volné místo Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru OPERÁTOR DO VÝROBY KARTONÁŽE, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.