Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Magnetické tabule
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

Groz-Beckert Czech s.r.o.

Strojírenští kovodělníci STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK

Město (Kraj), ulice: České Budějovice (České Budějovice) U Sirkárny  | Více informací o Statutární město České Budějovice
Obor: Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Strojírenští kovodělníci STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK
- Nástup od 2017-10-24
- Dvousměnný provoz
- Náplň práce: Obsluha jednoduchých strojů a zřízení, Fyzická - manuální práce, Provádění běžných kontrolních činností Požadavky na uchazeče: SOU, praxe ve strojírenském oboru výhodou, Manuální zručnost, fyzická zdatnost, Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, Práce v riziku hluku Kvalifikační požadavky: ZŠ nebo SŠ - strojírenský obor výhodou Nabízíme: Plat 17 280 Kč hrubého + až 16% prémie, Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.), Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti Nástup: ihned Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete svůj strukturovaný životopis : Personální útvar Mgr. Kateřina Šítalová katerina.sitalova@groz-beckert.com tel: 387 016 347

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 17280 do

Web:
Kontakt: Mgr. Šítalová, Kateřina
Email: katerina.sitalova@groz-beckert.comnic
Telefon: +420 387 016 321
Při zájmu o volné místo Strojírenští kovodělníci STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.