Jak zablokovat stránky
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Jmenovky a pouzdra
Čelovky

Volné místo, nabídka práce:

KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.

Specialisté v oblasti logistiky Disponent výrobních zakázek - plánovač výroby

Město (Kraj), ulice: Rožmitál pod Třemšínem (Příbram) Cvokařská  | Více informací o Město Rožmitál pod Třemšínem
Obor: Logistika a doprava
Nákup, prodej a obchod
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Specialisté v oblasti logistiky Disponent výrobních zakázek - plánovač výroby
- Nástup od 2018-01-02
- Jednosměnný provoz
- Náplň práce: - interní disponování zákaznických objednávek a zajištění jejich optimálního zpracování - koordinace výrobních oddělení - komunikace s odběrateli v německém nebo anglickém jazyce Nabízíme: - rodinně přátelskou pracovní dobu - stravenky 100,-Kč - penzijní připojištění - sick days - firemní akce Požadujeme: AJ/NJ na velmi dobré úrovni vysokou pracovní aktivitu logické myšlení a přirozenou inteligenci zkušenost s výrobním provozem - ideálně automotive odolnost v zátěžových situacích Mzda odpovídající schopnostem a výkonu kandidáta. Kontakt: Wallenfels Jan, tel.: 318 665 016, e-mail: personalni@kemmler-electronic.com Místo výkonu práce: KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o., Cvokařská 123, Rožmitál pod Třemšínem

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 35000 do

Web:
Kontakt: Wallenfels, Jan
Email: financni@kemmler-electronic.comnic
Telefon: +420 318 665 016
Při zájmu o volné místo Specialisté v oblasti logistiky Disponent výrobních zakázek - plánovač výroby, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.