Jak zablokovat stránky
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Magnetické tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.

Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů MECHANIK

Město (Kraj), ulice: České Budějovice (České Budějovice) Novohradská  | Více informací o Statutární město České Budějovice
Obor: Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů MECHANIK
- Nástup od 2017-11-01
- Nepřetržitý provoz
- PP na dobu určitou 1 rok, poté doba neurčitá, nepřetržitý (směnný) provoz Požadavky: vyučení v oboru mechanik, řidičské oprávnění sk. C, D výhodou, schopnost samostatné práce, spolehlivost, zodpovědnost Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné jízdné MHD pro zaměstnance a rodinné příslušníky Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete výše uvedené požadavky, můžete se písemně přihlásit na uvedené kontakty: Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. Personální oddělení Novohradská 738/40, 370 33 České Budějovice e-mail: bouberlova.s@dpmcb.cz

Požadujeme:
- Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 19000 do 21000

Web:
Kontakt: Bouberlová, Šárka
Email: bouberlova.s@dpmcb.cznic
Telefon: +420 387 719 106
Při zájmu o volné místo Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů MECHANIK, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.