Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Magnetické tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

KDK Automotive Czech s. r. o.

Technici v oblasti metrologie Metrolog

Město (Kraj), ulice: Tachov (Tachov)  | Více informací o Město Tachov
Obor: Strojírenství
Věda a výzkum

Popis pozice:
Přijmeme Technici v oblasti metrologie Metrolog
- Nástup od 2017-09-05
- Pružná pracovní doba
- Místo výkonu práce: Vítkov 108, Tachov Možnost i na zkrácený pracovní úvazek (dle dohody) Náplň práce: - měření na 3D scanneru Požadavky: - SŠ vzdělání v technickém oboru - vhodné pro absolventy či studenty VŠ - technické myšlení - znalost práce na PC - flexibilita Dovolená navíc, Stravenky, Závodní stravování, Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění, Bonusový systém společnosti, Služební telefon/notebook, Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ , Profesní a jazykové vzdělávací kurzy

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do

Web:
Kontakt: Fojtíčková, Kamila
Email: k.fojtickova@kdkautomotive.comnic
Telefon: +420 374 507 714
Při zájmu o volné místo Technici v oblasti metrologie Metrolog, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.