Blokování stránek
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Designové doplňky
Správa sítí
Výcvikové obojky pro psy
Pojízdné tabule
Recenze a testy čelovek

Volné místo, nabídka práce:

JOPECO spol. s r.o.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technol

Město (Kraj), ulice: Tábor (Tábor)  | Více informací o Město Tábor
Obor: Nákup, prodej a obchod

Popis pozice:
Přijmeme Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) Obchodně-technický zástupce pro maloobchod a fleet
- Nástup od 2017-10-03
- Jednosměnný provoz
- OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE / OBCHODNĚ TECHNICKÁ ZÁSTUPKYNĚ bude mít na starosti Jihočeský kraj a Vysočinu. Nástup možný ihned. Speciální požadavky - znalosti: praxe obchod. zástupce min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, Internet,…), řidičský průkaz sk. B. Nabízené výhody: zaměstnání u oficiálního importéra do ČR&SK se sortimentem předního světového výrobce pneu; stravenky; zaškolení; služební vozidlo; telefon; notebook; motivační mzdové ohodnocení. Zájemce prosíme, aby zaslali svůj životopis na e-mail: michal.voltr@jopeco.cz Kontakt: emailem.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
- Práce s PC - textový editor (Word)
- Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
- Práce s PC - internet a elektronická pošta
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme:
- Plat v kč: od 28000 do
- Jiné výhody
- Naturální výhody

Web:
Kontakt: Voltr, Michal
Email: michal.voltr@jopeco.cznic
Telefon: +420 737 214 221
Při zájmu o volné místo Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technol, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.