Blokování facebooku
Schvalování smluv a faktur v intranetu
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Správa sítí
Obojek proti štěkání
Křídové tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka

Řídící pracovníci v oblasti skladování Vedoucí skladové sekce

Město (Kraj), ulice: Plzeň (Plzeň-město) Podnikatelská  | Více informací o Statutární město Plzeň
Obor: Logistika a doprava
Nákup, prodej a obchod
Strojírenství
Vrcholový management

Popis pozice:
Přijmeme Řídící pracovníci v oblasti skladování Vedoucí skladové sekce
- Nástup od 2017-11-27
- Třísměnný provoz
- NÁPLŇ PRÁCE: - zodpovědnost za zaměstnance na své sekci skladu - organizace práce a dohled nad zaměstnanci - udělování pokynů k práci a kontrola jejich práce - zaškolování pracovníků v standardních pracovních postupech (SOP) - měsíční hodnocení pracovního výkonu zaměstnanců přidělených na dané sekci - podávání zpráv souvisejících s děním a procesy na dané sekci - hlášení problémů supervisorovi, vedoucímu směny či jeho zástupci - hlášení procedurálních nedostatků odpovědné osobě - vyplňování denních hlášení (závady, procesní nedostatky) a docházkových listů - vedení záznamů o chybách za účelem vyhodnocení - namátková kontrola zaskladnění materiálu do spádových regálů, zkompletovaných partsboxů, nakládky a vykládky vozíků POŽADUJEME: - praxi s vedením lidí - zodpovědný přístup k práci - zkušenosti s řízením VZV a retraku výhodou - ochotu pracovat ve tříměnném provozu - zkušenost se systémem SAP výhodou, nikoliv podmínkou, zaučíme Vás

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV

Nabízíme:
- Plat v kč: od 19600 do 24040

Web:
Kontakt: Krzanowská, Kateřina
Email: hr@fujitrans.cznic
Telefon: +420 378 229 632,724 880 811
Při zájmu o volné místo Řídící pracovníci v oblasti skladování Vedoucí skladové sekce, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.