Blokování facebooku
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický neviditelný plot pro psy
Ochranné kapsy Tarifold
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

Vězeňská služba České republiky

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) provozní prac

Město (Kraj), ulice: Nové Sedlo (Louny)  | Více informací o Obec Nové Sedlo
Obor: Nákup, prodej a obchod
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) provozní pracovník stravování a výživy
- Nástup od 2017-10-16
- Jednosměnný provoz
- místo výkonu práce:Nové Sedlo č.p. 2,438 01 Žatec 1 vzdělání středoškolské, trestní bezúhonnost a osobní způsobilost, dobrý zdravotní stav, uživatelská znalost práce na PC kontakt: zaslání profesního životopisu,415779108,415779106, e-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz, osobně na uvedené adrese

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSV
- Práce s PC

Nabízíme:
- Plat v kč: od 17620 do 25000
- Jiné výhody
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc

Web:
Kontakt: Štrosová, Jana
Email: jstrosova@vez.nse.justice.cznic
Telefon: +420 415 779 107
Při zájmu o volné místo Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) provozní prac, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.