Jak zablokovat stránky
Intranet pro firmy
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Pojízdné tabule
Sdílení tabulek

Volné místo, nabídka práce:

Léčebné lázně Jáchymov a.s.

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pokojská/uklízečka v lázních

Město (Kraj), ulice: Jáchymov (Karlovy Vary) T. G. Masaryka  | Více informací o Město Jáchymov
Obor: Nákup, prodej a obchod
Služby
Strojírenství

Popis pozice:
Přijmeme Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pokojská/uklízečka v lázních
- Nástup od 2017-10-15
- Dvousměnný provoz
- Kontakt: předem telefonicky, e-mailem zaslat životopis: nabor@laznejachymov.cz Požadujeme: základní vzdělání nebo vyučení v jakémkoliv oboru, praxe v oboru vítána, vysoké pracovní nasazení. Pracovní doba: po-ne: ranní 5.15 - 13.00 hod, odpolední - 12.00 - 19.00 hod. Svůj životopis zasílejte na adresu personálního oddělení nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz nebo volejte personalistce paní Evě Kuchařové na tel.č. 702153251. Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněný vstup do aquacentra Agricola, zvýhodněné pobyty v jiných lázeňských zařízeních.

Požadujeme:
- Vzdělání: Základní + praktická škola

Nabízíme:
- Plat v kč: od 12500 do 15000
- Jiné výhody
- Podnikové stravování
- Dovolená navíc

Web:
Kontakt: Kuchařová, Eva
Email: nabor@laznejachymov.cznic
Telefon: +420 702 153 251
Při zájmu o volné místo Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pokojská/uklízečka v lázních, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.