Blokování stránek
Jaký intranetový systém vybrat?
Nejbližší lékárna
Tabule s barevným rámem
Správa sítí
Elektonický ohradník pro psy
Křídové tabule
Univerzální databázový systém

Volné místo, nabídka práce:

TECHFLOOR s.r.o.

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech LABORANT/ -KA

Město (Kraj), ulice: Opava (Opava) Přemyslovců  | Více informací o Statutární město Opava
Obor: Věda a výzkum

Popis pozice:
Přijmeme Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech LABORANT/ -KA
- Nástup od 2017-10-01
- Jednosměnný provoz
- KO: Kyjovská Pavla Bc., životopisy zasílejte na e-mail: kyjovska@techfloor.cz. SŠ vzdělání obor chemie, praxe v laboratoři výhodou, samostatnost v rozhodování, flexibilita, spolehlivost, práce v perspektivní firmě. Místo je vhodné pro absolventy škol. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup možný ihned, pracoviště: Přemyslovců č. 49, Opava. Náplň práce: odběry a příprava vzorků surovin a výrobků pro zkoušení, jejich archivace a vedení záznamů, sledování a záznamy výroby jakož i jejich archivace, aktivace hotových materiálů (výdejky a příjemky), zajištění značení výrobků a surovin.

Požadujeme:
- Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
- Plat v kč: od 15000 do
- Jiné výhody

Web:
Kontakt: Kyjovská, Pavla
Email: Kyjovská@techfloor.cznic
Telefon: +420 553 791 311
Při zájmu o volné místo Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech LABORANT/ -KA, uvádějte, kde jste inzerát nalezli.